Adapterfäste Frico BCSFVit
357 kr
321 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

BCSF
Vit
321 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FricoBeskrivning
Adapterfäste för KLS1KS och BHSS-3 för infravärmare IHS IP67 med T-konsol.
OBS! Vitt fäste, bilden visar svart!
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 92852 |
| Färg | Vit |
| Längd | 53 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Djup | 22 mm |
| Vikt | 0,04 kg |
| Typ | Adapterfäste |
| EAN-nr | 7393410208535 |

