Kontrollbox Heatscope Inkl. IR FjärrkontrollVit
3 480 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Inkl. IR Fjärrkontroll
Vit
3 480 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kontrollbox Inkl. IR Fjärrkontroll - för Heatscope PURE. Detta tillbehör gör det möjligt att styra värmaren med den trådlösa fjärrkontrollen ON/OFF & två effektlägen; 100% eller 50% effekt.
Varumärke
HeatscopeBeskrivning
Kontrollbox Inkl. IR Fjärrkontroll - för Heatscope PURE. Detta tillbehör gör det möjligt att styra värmaren med den trådlösa fjärrkontrollen ON/OFF & två effektlägen; 100% eller 50% effekt.
Egenskaper
| Varumärke | Heatscope |
| Art.Nr. | MHS-SBOXIWT.100 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 35,5 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Längd | 170 mm |
| Serie | SMART |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 35,5 mm |
| EAN-nr | 4260005158892 |
