Markisfäste Frico MB4040200Vit
665 kr
599 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

MB4040200
Vit
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FricoBeskrivning
Markisfäste för infravärmare med T-konsol, 200 mm.
OBS! Svart fäste, bilden visar vit!
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 92862 |
| Färg | Vit |
| Längd | 250 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 60 mm |
| Vikt | 0,21 kg |
| Typ | Markisfäste |
| EAN-nr | 7393410208641 |

