Munstycke Hottia DIR-1900
599 kr
539 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

DIR-1900
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Munstycke DIR-1900 från Hottia. Passar till Hottia DIR-1900 bränsledriven infraröd värmare. Munstycke 0,4 / 60.
Varumärke
HottiaBeskrivning
Munstycke DIR-1900 från Hottia. Passar till Hottia DIR-1900 bränsledriven infraröd värmare. Munstycke 0,4 / 60.
Egenskaper
| Varumärke | Hottia |
| Art.Nr. | 102217807 |
| Produkttyp | Infravärmare |
| Användningsområde | DIY |
| Bredd | 25 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 102217807 |
| Längd | 40 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Vikt | 0,02 kg |
| Färg | Guld |
| EAN-nr | 2050004863611 |
