Munstycke Hottia DIR-600
599 kr
539 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

DIR-600
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Munstycke DIR-600 från Hottia. Kompatibelt med Hottia DIR-600 bränsledriven infraröd värmare och Hottia DIR-600 WiFi infraröd värmare. Munstycke 0,2 / 60.
Varumärke
HottiaBeskrivning
Munstycke DIR-600 från Hottia. Kompatibelt med Hottia DIR-600 bränsledriven infraröd värmare och Hottia DIR-600 WiFi infraröd värmare. Munstycke 0,2 / 60.
Egenskaper
| Varumärke | Hottia |
| Art.Nr. | 102217789 |
| Produkttyp | Infravärmare |
| Användningsområde | DIY |
| Bredd | 220 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 102217789 |
| Längd | 30 mm |
| Höjd | 310 mm |
| Vikt | 0,35 kg |
| Färg | Guld |
| EAN-nr | 2050004863437 |
