Väderskydd Heatscope SpotVit
3 110 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Spot
Vit
3 110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Heatscope Väderskydd - Spot serien. Monteras över baksidan av värmaren. Bäst är att montera värmaren under ett tak men om du planerar att montera värmaren på en oskyddad plats är väderskyddet ett måste.
Varumärke
HeatscopeBeskrivning
Heatscope Väderskydd - Spot serien. Monteras över baksidan av värmaren. Bäst är att montera värmaren under ett tak men om du planerar att montera värmaren på en oskyddad plats är väderskyddet ett måste.
Egenskaper
| Varumärke | Heatscope |
| Art.Nr. | MHS-VS-WS3.WT |
| Färg | Vit |
| Djup | 329 mm |
| Höjd | 107 mm |
| Längd | 980 mm |
| Serie | VÄDERSKYDD |
| Vikt | 1,85 kg |
| Bredd | 107 mm |
| EAN-nr | 4260005157796 |
