Väderskydd Heatscope Vision
fr.4 355 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vision
4 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Heatscope Väderskydd - Vision 3200W - Monteras över baksidan av värmaren. Bäst är att montera värmaren under ett tak men om du planerar att montera värmaren på en oskyddad plats är väderskyddet ett måste.
Varumärke
HeatscopeBeskrivning
Heatscope Väderskydd - Vision 3200W - Monteras över baksidan av värmaren. Bäst är att montera värmaren under ett tak men om du planerar att montera värmaren på en oskyddad plats är väderskyddet ett måste.
Egenskaper
| Varumärke | Heatscope |
| Djup | 329 mm |
| Höjd | 107 mm |
| Längd | 1750 mm |
| Vikt | 3,65 kg |
| Bredd | 107 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Serie | VÄDERSKYDD |
