Väderskydd Heatscope VisionVit
4 355 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Vision
Vit
4 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Heatscope Väderskydd - Vision 3200W - Monteras över baksidan av värmaren. Bäst är att montera värmaren under ett tak men om du planerar att montera värmaren på en oskyddad plats är väderskyddet ett måste.
Varumärke
HeatscopeBeskrivning
Heatscope Väderskydd - Vision 3200W - Monteras över baksidan av värmaren. Bäst är att montera värmaren under ett tak men om du planerar att montera värmaren på en oskyddad plats är väderskyddet ett måste.
Egenskaper
| Varumärke | Heatscope |
| Art.Nr. | MHS-VS-WS5.WT |
| Färg | Vit |
| Djup | 329 mm |
| Höjd | 107 mm |
| Längd | 1750 mm |
| Serie | VÄDERSKYDD |
| Vikt | 3,65 kg |
| Bredd | 107 mm |
| EAN-nr | 4260005157833 |
