Möbeltassar Hillerstorp 4 st för Utemöbler och Trädgårdsmöbler
105 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Skyddar möblerna från fukt och vatten från marken. Säljs i 4-pack.
Fördelar: Möbeltassar Hillerstorp 4 st för Utemöbler och Trädgårdsmöbler
- Skyddar möbler från fukt
- Anpassade för utemöbler
- Säljs i praktiskt 4-pack
Recensioner
Marie ÅVerifierad köpare
för 1 år sedanDe var väldigt små, hade behövt 2 på varje ben
+ Utformade som förväntat
- Små
MalinVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans. Blev fint!
+ Bra för hammocken
Ulrika MVerifierad köpare
för 2 år sedanFörväntade mig att de skulle skydda hela hammockens ”fot” men täcker bara en bit. ( Hade inte läst måtten)
Christina TVerifierad köpare
för 2 år sedanLätta att använda
Stig G NVerifierad köpare
för 6 år sedanpassade perfekt. lite bökiga,
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 950 |
| Färg | Transparent |
| Typ | Möbeltassar |
| Material | Plast |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Längd | 50 mm |
| EAN-nr | 7319070009503 |

