
Ribbor Cinas till Mood Stol
Nyhet
FRI FRAKT
255 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till Mood Stol
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Ribbor Mood från Cinas. Det perfekta komplementet till dina Mood Classic-, Air-, Extreme- och Position-stolar. Dessa ribbor erbjuder ett enkelt och effektivt sätt att anpassa och fräscha upp dina stolar. Ger en personlig touch till både inomhus- och utomhusmiljöer.
Varumärke
CinasBeskrivning
Ribbor Mood från Cinas. Det perfekta komplementet till dina Mood Classic-, Air-, Extreme- och Position-stolar. Dessa ribbor erbjuder ett enkelt och effektivt sätt att anpassa och fräscha upp dina stolar. Ger en personlig touch till både inomhus- och utomhusmiljöer.
Staged
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Art.Nr. | 5621099 |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 10 cm |
| Serie | Mood |
| Typ | Tillbehör |
| Djup | 20 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Vit/Blå |
| Material | PVC |
| EAN-nr | 5703332020450 |
