Bord Hillerstorp Nydala 90x150-200 cmGrå/Vit
8 995 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bord från Hillerstorp med aluminiumben och skiva av Gaumo. Bordet är 150 cm långt och har en iläggsskiva av butterfly-modell som gör bordet 200 cm långt. Iläggsskivan döljs enkelt under bordet när den inte används.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord från Hillerstorp med aluminiumben och skiva av Gaumo. Bordet är 150 cm långt och har en iläggsskiva av butterfly-modell som gör bordet 200 cm långt. Iläggsskivan döljs enkelt under bordet när den inte används.
Dokument
Recensioner
IngridVerifierad köpare
för 2 år sedanPassade precis. Lagom stort plus att det gick att förlänga.
+ Förlängningsskivan finns i bordet
Anett CVerifierad köpare
för 3 år sedanSnyggt och stabilt bord. Väldigt lätt att hantera butterfly skivan.
Elisabeth AVerifierad köpare
för 3 år sedanDet mötte våra förväntningar och väldigt god service
LarsVerifierad köpare
för 3 år sedanMycket nöjd suverän produkt
NilsVerifierad köpare
för 4 år sedanDet är det bord jag skulle köpt från början
+ Ställbar längd
Ann-Louise SVerifierad köpare
för 5 år sedanBra bord. Lite småojämnheter under bordsskivan och på metallbenen.
RolfVerifierad köpare
för 5 år sedanvi är helnöjda med produkten
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4696207 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Days |
| Förlängningsbart | Ja |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Nydala |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matbord |
| Bredd | 900 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Ja |
| EAN-nr | 7319076962079 |




