
Matgrupp Utomhus Venture Home Berfin med 6 Leon KarmTrädgårdsstolarTrä/Vit
FRI FRAKT
15 425 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Trä/Vit
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Berfin med 6 Leon Karmstolar är en elegant matgrupp för utomhusbruk. Gruppen levereras med ett bord med stomme och ben i aluminium och en bordsskiva i akacia och sex karmstolar. Gruppen kräven lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Berfin med 6 Leon Karmstolar är en elegant matgrupp för utomhusbruk. Gruppen levereras med ett bord med stomme och ben i aluminium och en bordsskiva i akacia och sex karmstolar. Gruppen kräven lättare montering.
Mått Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 66 cm
- Höjd: 85 cm
Mått Bord
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 66 cm
- Höjd: 85 cm
Mått Bord
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19012 |
| Färg | Trä/Vit |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 760 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Akacia/Aluminium/Rep |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 400 mm |
| Sittbredd | 444 mm |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |











