Matgrupp Utomhus Venture Home Berfin med 6 Pishi KarmTrädgårdsstolarTrä/Vit
25 345 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Trä/Vit
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Berfin med 6 Pishi Karmstolar är en elegant matgrupp för utomhusbruk. Gruppen levereras med ett rektangulärt bord med bordsskiva i akacia och sex stolar i konstrotting. Den kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Berfin med 6 Pishi Karmstolar är en elegant matgrupp för utomhusbruk. Gruppen levereras med ett rektangulärt bord med bordsskiva i akacia och sex stolar i konstrotting. Den kräver lättare montering.
Mått Stol
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Höjd: 102 cm
Mått Bord
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 76 cm
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Höjd: 102 cm
Mått Bord
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 76 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19171 |
| Färg | Trä/Vit |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 760 mm |
| Sitthöjd | 425 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 59,5 cm |
| Dynfärg | Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Akacia/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Berfin |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Akacia |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |










