
Matgrupp Utomhus Venture Home Bois med 6 Malin TrädgårdsstolarTrä/Vit
20 039 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Trä/Vit
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Bois med 6 Malin Matstolar är en elegant matgrupp för utomhusbruk. Gruppen levereras med ett rektangulärt bord med bordsskiva i akacia och sex stolar i konstrotting.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Bois med 6 Malin Matstolar är en elegant matgrupp för utomhusbruk. Gruppen levereras med ett rektangulärt bord med bordsskiva i akacia och sex stolar i konstrotting.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 585 mm
- Djup: 670 mm
- Höjd: 950 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2050 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 585 mm
- Djup: 670 mm
- Höjd: 950 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2050 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19011 |
| Färg | Trä/Vit |
| Dynfärg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 760 mm |
| Sitthöjd | 480 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Akacia/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sittbredd | 500 mm |
| Serie | Bois |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Akacia |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |









