
Matgrupp Utomhus Venture Home Break med 6 Lindos Trädgårdsstolar
FRI FRAKT
fr.9 619 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Break med 6 Lindos Trädgårdsstolar
9 619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Break har bordsben i aluminium och en bordsskiva i svart polywood. Matchas med 6 st Lindos stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Break har bordsben i aluminium och en bordsskiva i svart polywood. Matchas med 6 st Lindos stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 59 cm
- Bredd: 57 cm
- Höjd: 86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 59 cm
- Bredd: 57 cm
- Höjd: 86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Break |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Grå, Latte, Svart |
| Material | Aluminium/Aintwood/Stål/Rep, Aluminium/Polywood |
