
Matgrupp Utomhus Venture Home Bront 205 med 6 Lova TrädgårdsstolarGrå Bord med Vita Ben, Grå Stol med Vita Ben
FRI FRAKT
16 449 kr
11 635 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Grå
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Bront med sex stycken Lova stolar.
Skötselråd
Aintwood Aintwood är ett material speciellt framtaget för att användas utomhus då det tål alla typer av väder. Materialet står emot både fukt och mögel vilket gör Aintwood till ett mycket tåligt material. För att undvika skador orsakade av höga temperaturer bör dricksglas och dylikt plockas undan från bordet då de inte används. Om din Aintwoodprodukt är borstad eller slipad bör du undvika oljebaserade produkter då de i vissa fall kan lämna fläckar. Enklaste sättet att rengöra Aintwood är med en fuktig trasa och såpa, var försiktig med rengöringsmedel i pulverform då de kan orsaka repor i materialet.
Aintwood Aintwood är ett material speciellt framtaget för att användas utomhus då det tål alla typer av väder. Materialet står emot både fukt och mögel vilket gör Aintwood till ett mycket tåligt material. För att undvika skador orsakade av höga temperaturer bör dricksglas och dylikt plockas undan från bordet då de inte används. Om din Aintwoodprodukt är borstad eller slipad bör du undvika oljebaserade produkter då de i vissa fall kan lämna fläckar. Enklaste sättet att rengöra Aintwood är med en fuktig trasa och såpa, var försiktig med rengöringsmedel i pulverform då de kan orsaka repor i materialet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18742 |
| Färg | Vit/Grå |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Sitthöjd | 455 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 43,5 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aintwood/Aluminium |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 455 mm |
| Sittbredd | 410 mm |
| Serie | Bront |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |






