
Matgrupp Utomhus Venture Home Bront med 6 Aleyna PositionsTrädgårdsstolarVit
FRI FRAKT
12 845 kr
10 789 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Bront med 6 Aleyna PositionsTrädgårdsstolar
Vit
10 789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Bront har bordsben i aluminium och en bordsskiva i polywood. Matchas med 6 st Aleyna positionsstolar, fällbara i 5 olika lägen. Stolens sits är tillverkad av textilene och stolsbenen är i aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Bront har bordsben i aluminium och en bordsskiva i polywood. Matchas med 6 st Aleyna positionsstolar, fällbara i 5 olika lägen. Stolens sits är tillverkad av textilene och stolsbenen är i aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 67 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 109,5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Sittdjup: 44 cm
- Sittbredd: 46 cm
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 67 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 109,5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Sittdjup: 44 cm
- Sittbredd: 46 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21697 |
| Färg | Vit |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Rygghöjd | 70 cm |
| Material | Aluminium/Polywood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 44 cm |
| Serie | Bront |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |



