
Matgrupp Utomhus Venture Home Capo 100x160 cm med 6 st Copacabana Trädgårdsstolar
Nyhet
13 650 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en elegant och inbjudande matplats utomhus med denna stilfulla matgrupp som kombinerar Copacabana-stolarna och det förlängningsbara Capo matbordet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en elegant och inbjudande matplats utomhus med denna stilfulla matgrupp som kombinerar Copacabana-stolarna och det förlängningsbara Capo matbordet.
Copacabana matstol är tillverkad i robust aluminium och kommer i en varm beige ton som smälter in i alla miljöer. Den ergonomiska designen och den bekväma sitsen gör stolen perfekt för långa och trevliga middagar. Stolarna är lätta att flytta och säljs normalt i 2-pack – här får du hela 6 st för en komplett dukning.
Capo matbord är ett elegant och mångsidigt bord med rektangulär form och förlängningsbar funktion. Den beige färgen ger ett harmoniskt uttryck och den hållbara aluminiumkonstruktionen gör bordet både lätt att hantera och stabilt vid alla typer av tillställningar. Perfekt för både små och stora sällskap.
Tillsammans skapar Copacabana och Capo en modern, praktisk och stilfull matgrupp som lyfter vilken uteplats som helst – perfekt för sommarens alla måltider och sociala stunder.
Mått
Bord:
- Bredd: 100 cm
- Längd: 160 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 57 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 88 cm
- Sittbredd: 41 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Sitthöjd: 42 cm
Capo matbord är ett elegant och mångsidigt bord med rektangulär form och förlängningsbar funktion. Den beige färgen ger ett harmoniskt uttryck och den hållbara aluminiumkonstruktionen gör bordet både lätt att hantera och stabilt vid alla typer av tillställningar. Perfekt för både små och stora sällskap.
Tillsammans skapar Copacabana och Capo en modern, praktisk och stilfull matgrupp som lyfter vilken uteplats som helst – perfekt för sommarens alla måltider och sociala stunder.
Mått
Bord:
- Bredd: 100 cm
- Längd: 160 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 57 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 88 cm
- Sittbredd: 41 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Sitthöjd: 42 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24977 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | Aluminum |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Serie | Copacabana, Capo |
| Form bord | Rektangulärt |
| Produkttyp | Matgrupp Utomhus |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 100 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |


