
Matgrupp Utomhus Venture Home Croft Ø120 cm med 4 st Peking Trädgårdsstolar
Nyhet
13 690 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en elegant och inbjudande matplats utomhus med denna stilfulla kombination av Peking matstolar och det exklusiva Croft matbordet. Peking matstol har en modern ribbad design och en varm beige kulör som ger ett tidlöst, mjukt uttryck. Den är tillverkad i lätt aluminium, utrustad med integrerade armstöd och dessutom stapelbar – perfekt för både komfort och smidig förvaring på uteplatsen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en elegant och inbjudande matplats utomhus med denna stilfulla kombination av Peking matstolar och det exklusiva Croft matbordet. Peking matstol har en modern ribbad design och en varm beige kulör som ger ett tidlöst, mjukt uttryck. Den är tillverkad i lätt aluminium, utrustad med integrerade armstöd och dessutom stapelbar – perfekt för både komfort och smidig förvaring på uteplatsen.
Croft matbord är ett runt och stilrent bord med en diameter på 120 cm, tillverkat i aluminium och teak. Den solfjädersliknande teakskivan ger en exklusiv touch, medan den stabila pelarfoten gör det enkelt att placera stolar runt bordet. Ett modernt och tidlöst val som passar för både vardag och fest. Tillsammans bildar Peking och Croft en harmonisk, elegant och hållbar matgrupp som lyfter vilken uteplats som helst.
Mått
Bord:
- Diamater: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 60 cm
- Djup: 64 cm
- Höjd: 85 cm
- Sittbredd: 42 cm
- Sittdjup: 47 cm
- Sitthöjd: 46 cm
Mått
Bord:
- Diamater: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 60 cm
- Djup: 64 cm
- Höjd: 85 cm
- Sittbredd: 42 cm
- Sittdjup: 47 cm
- Sitthöjd: 46 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24968 |
| Färg | Beige |
| Diameter | 120 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Aluminum |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Peking, Croft |
| Form bord | Runt |
| Produkttyp | Matgrupp Utomhus |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |


