
Matgrupp Utomhus Venture Home Etna 90x210 cm med 6 st Levanzo Trädgårdsstolar
Nyhet
11 050 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en komplett och stilfull matplats utomhus med denna moderna matgrupp där Lavenzo-stolarna möter det eleganta Etna-matbordet. Tillsammans formar de en inbjudande miljö för allt från vardagsmåltider till sommarens långkvällar. Lavenzo matstol kombinerar smidig funktion med modern design. Den beige stålkonstruktionen ger ett rent och samtida uttryck, medan sitsen i textilene erbjuder både komfort och enkel skötsel.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en komplett och stilfull matplats utomhus med denna moderna matgrupp där Lavenzo-stolarna möter det eleganta Etna-matbordet. Tillsammans formar de en inbjudande miljö för allt från vardagsmåltider till sommarens långkvällar. Lavenzo matstol kombinerar smidig funktion med modern design. Den beige stålkonstruktionen ger ett rent och samtida uttryck, medan sitsen i textilene erbjuder både komfort och enkel skötsel.
Tack vare hopfällbar konstruktion och justerbart ryggstöd kan du snabbt anpassa sittpositionen och förvara stolarna med minimal platsåtgång när de inte används. Etna matbord binder ihop gruppen med sin stilrena form och rymliga bordsskiva. Aluminiumramen i beige ger ett harmoniskt uttryck och bordsskivan i aintwood har en vacker ribbad struktur som höjer helhetskänslan. Den generösa ytan ger gott om plats för sociala stunder och gör bordet till en naturlig samlingspunkt på uteplatsen, altanen eller i trädgården.
Mått
Bord:
- Bredd: 90 cm
- Längd: 210 cm
- Höjd: 74 cm
Stol:
- Bredd: 56 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 108 cm
- Sittbredd: 43,5 cm
- Sittdjup: 45 cm
- Sitthöjd: 41,5 cm
Mått
Bord:
- Bredd: 90 cm
- Längd: 210 cm
- Höjd: 74 cm
Stol:
- Bredd: 56 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 108 cm
- Sittbredd: 43,5 cm
- Sittdjup: 45 cm
- Sitthöjd: 41,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24925 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 74 cm |
| Längd | 210 cm |
| Material | Aluminum |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 41,5 cm |
| Sittbredd | 43,5 cm |
| Serie | Levanzo, Etna |
| Form bord | Rektangulärt |
| Produkttyp | Matgrupp Utomhus |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 90 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |



