
Matgrupp Utomhus Venture Home Levels 100x160 cm med 6 st Levels Trädgårdsstolar
Nyhet
17 690 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en stilren och praktisk utomhusmiljö med denna moderna matgrupp i Levels-serien. Levels karmstol är tillverkad i svart aluminium med sits och rygg i smäcker aintwood, vilket ger stolen ett modernt nordiskt uttryck. Den är robust, bekväm och dessutom stapelbar, vilket gör förvaringen enkel och smidig. En perfekt stol för många härliga sommarmiddagar. Levels matbord är ett rektangulärt och förlängningsbart bord som ger gott om plats när sällskapet växer. Den grå bordsskivan i aintwood och den stadiga metallstommen skapar ett slitstarkt och tidlöst bord som passar utmärkt för utomhusbruk.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en stilren och praktisk utomhusmiljö med denna moderna matgrupp i Levels-serien. Levels karmstol är tillverkad i svart aluminium med sits och rygg i smäcker aintwood, vilket ger stolen ett modernt nordiskt uttryck. Den är robust, bekväm och dessutom stapelbar, vilket gör förvaringen enkel och smidig. En perfekt stol för många härliga sommarmiddagar. Levels matbord är ett rektangulärt och förlängningsbart bord som ger gott om plats när sällskapet växer. Den grå bordsskivan i aintwood och den stadiga metallstommen skapar ett slitstarkt och tidlöst bord som passar utmärkt för utomhusbruk.
Tillsammans bildar Levels bord och stolar en hållbar, stilren och funktionell matgrupp – idealisk för sommarens alla utomhusmåltider.
Mått
Bord:
- Bredd: 100 cm
- Längd: 160 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 60 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 90 cm
- Sittbredd: 41 cm
- Sittdjup: 45 cm
- Sitthöjd: 42 cm
Mått
Bord:
- Bredd: 100 cm
- Längd: 160 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 60 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 90 cm
- Sittbredd: 41 cm
- Sittdjup: 45 cm
- Sitthöjd: 42 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24943 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | Aluminum |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Serie | Levels, Levels |
| Form bord | Rektangulärt |
| Produkttyp | Matgrupp Utomhus |
| Bredd | 100 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |


