
Matgrupp Utomhus Venture Home Levels 100x229 cm med 8 st Levels Trädgårdsstolar
Nyhet
fr.18 450 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en modern och harmonisk matplats utomhus med stilrena Levels matstolar i kombination med det eleganta, förlängningsbara Levels matbordet. Levels matstol är en modern klassiker med raka linjer och ribbad design som ger ett tidlöst uttryck. De generösa armstöden erbjuder skön komfort, och den ljusa färgen gör att stolen smälter in i alla utomhusmiljöer – från altanen till uterummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en modern och harmonisk matplats utomhus med stilrena Levels matstolar i kombination med det eleganta, förlängningsbara Levels matbordet. Levels matstol är en modern klassiker med raka linjer och ribbad design som ger ett tidlöst uttryck. De generösa armstöden erbjuder skön komfort, och den ljusa färgen gör att stolen smälter in i alla utomhusmiljöer – från altanen till uterummet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 229 cm |
| Material | Aluminum |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Serie | Levels, Levels |
| Form bord | Rektangulärt |
| Produkttyp | Matgrupp Utomhus |
| Bredd | 100 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Färg | Beige, Svart |
