
Matgrupp Utomhus Venture Home Levels 100x229 cm med 8 st Paros Trädgårdsstolar
Nyhet
15 650 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en stilfull, harmonisk och samtidigt inbjudande matplats utomhus med denna exklusiva matgrupp som kombinerar Paros designstolar med det flexibla, moderna Levels matbord. Paros matstol bjuder på en unik balans mellan trend och tidlöshet. Den runda formen och det vackert flätade ryggstödet ger en luftig och organisk känsla som för tankarna till avslappnade dagar vid havet. Den mjuka dynan på sitsen ger hög komfort och gör stolen perfekt för långa, härliga middagar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en stilfull, harmonisk och samtidigt inbjudande matplats utomhus med denna exklusiva matgrupp som kombinerar Paros designstolar med det flexibla, moderna Levels matbord. Paros matstol bjuder på en unik balans mellan trend och tidlöshet. Den runda formen och det vackert flätade ryggstödet ger en luftig och organisk känsla som för tankarna till avslappnade dagar vid havet. Den mjuka dynan på sitsen ger hög komfort och gör stolen perfekt för långa, härliga middagar.
Den eleganta silhuetten lyfter helhetskänslan runt bordet och förhöjer både dukningen och stämningen. Levels matbord kompletterar stolarna med sin rena, minimalistiska design i elegant beige. Bordets släta linjer skapar ett lugnt, modernt uttryck som smälter in på altanen, terrassen eller i trädgården. Tack vare den smarta förlängningsfunktionen kan bordet enkelt anpassas efter tillfället – oavsett om det gäller en mysig middag för familjen eller en större sommarfest.
Mått
Bord:
- Bredd: 100 cm
- Längd: 229 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 56 cm
- Djup: 65 cm
- Höjd: 84 cm
- Sittbredd: 36 cm
- Sittdjup: 45,5 cm
- Sitthöjd: 45 cm
Mått
Bord:
- Bredd: 100 cm
- Längd: 229 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 56 cm
- Djup: 65 cm
- Höjd: 84 cm
- Sittbredd: 36 cm
- Sittdjup: 45,5 cm
- Sitthöjd: 45 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24940 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 229 cm |
| Material | Aluminum |
| Sittdjup | 45,5 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 36 cm |
| Serie | Paros, Levels |
| Form bord | Rektangulärt |
| Produkttyp | Matgrupp Utomhus |
| Bredd | 100 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 8 |


