
Matgrupp Utomhus Venture Home Madrid 160/240 med 8 Pincy TrädgårdsstolarVit/Grå
FRI FRAKT
26 019 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Grå
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Madrid med åtta stycken Pincy stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Madrid med åtta stycken Pincy stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 850 mm
- Höjd: 1000 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 148 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 850 mm
- Höjd: 1000 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 148 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR137 |
| Färg | Vit/Grå |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Sitthöjd | 435 mm |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 50 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 420 mm |
| Sittbredd | 420 mm |
| Serie | Madrid |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aluminium |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |



