
Matgrupp Utomhus Venture Home Perla 152 med 6 Douglas Trädgårdsstolar
22 295 kr
15 769 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 6 st Douglas matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 6 st Douglas matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
63,5x57x83,5 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Sittdjup: 43,5 cm
- Sittbredd: 42 cm
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
63,5x57x83,5 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Sittdjup: 43,5 cm
- Sittbredd: 42 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21733 |
| Rygghöjd | 47 cm |
| Färg | Svart/Trä |
| Material | Aluminium/Teak/Rotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 43,5 cm |
| Sitthöjd | 45,5 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Perla |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |




