
Matgrupp Utomhus Venture HomePerla 152 med 6 Leon Stapelbara Trädgårdsstolar
FRI FRAKT
fr.21 949 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 6 st Leon stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21743VD |
| Material | Aluminium/Teak |
| Serie | Perla |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Latte, Svart |


