
Matgrupp Utomhus Venture Home Perla med 4 Jefferson Stapelbara Trädgårdsstolar
FRI FRAKT
20 875 kr
14 765 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Perla med 4 Jefferson Stapelbara Trädgårdsstolar
14 765 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 4 st Jefferson stapelbara matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 4 st Jefferson stapelbara matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Längd: 66,5 cm
- Bredd: 53 cm
- Höjd: 88 cm
- Sitthöjd: 46 cm
- Sittdjup: 41 cm
- Sittbredd: 44 cm
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Längd: 66,5 cm
- Bredd: 53 cm
- Höjd: 88 cm
- Sitthöjd: 46 cm
- Sittdjup: 41 cm
- Sittbredd: 44 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21738 |
| Rygghöjd | 43,5 cm |
| Färg | Svart/Trä |
| Material | Aluminium/Teak |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Perla |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |







