
Matgrupp Utomhus Venture Home Perla med 4 Perla PositionsTrädgårdsstolar
Rek. pris 26 199 kr
21 329 kr
15 089 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 4 st Perla positionsstolar, fällbara i 5 olika lägen, i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 4 st Perla positionsstolar, fällbara i 5 olika lägen, i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 75 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 108 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 42 cm
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 75 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 108 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 42 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21734 |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Färg | Svart/Trä |
| Material | Aluminium/Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Perla |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |










