
Matgrupp Utomhus Venture Home Pincy Ø140 med 4 Copacabana TrädgårdsstolarVit/Grå
FRI FRAKT
17 265 kr
14 490 krSpara 16 %Kampanjtom 30/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Material:
Aluminium/Aintwood/Textilene

Pincy Ø140 med 4 Copacabana Trädgårdsstolar
Vit/Grå
14 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Venture Home Pincy Ø140 med 4 Copacabana Stolar är en elegant matgrupp med ett runt bord och fyra stolar för utomhusbruk. Bordet har en stomme och ben i aluminium med en bordsskiva i Aintwood. De medföljande stolarna är stapelbara och de är tillverkade av aluminium och Textilene. Gruppen kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Pincy Ø140 med 4 Copacabana Stolar är en elegant matgrupp med ett runt bord och fyra stolar för utomhusbruk. Bordet har en stomme och ben i aluminium med en bordsskiva i Aintwood. De medföljande stolarna är stapelbara och de är tillverkade av aluminium och Textilene. Gruppen kräver lättare montering.
Denna grupp finns att köpa i olika utföranden.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 980 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 110 cm
- Höjd till undersida bord: 69 cm
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 980 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 1400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 110 cm
- Höjd till undersida bord: 69 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Vit/Grå |
| Material | Aluminium/Aintwood/Textilene |
| Ställbar | Ja |
| Diameter | 1400 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 66 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sittbredd | 430 mm |
| Serie | Pincy |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Aintwood |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
