
Matgrupp Utomhus Venture Home Pincy Rund med 6 Aleyna PositionsTrädgårdsstolarVit
FRI FRAKT
16 735 kr
13 990 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Pincy Rund med 6 Aleyna PositionsTrädgårdsstolar
Vit
13 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Pincy har borsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Aleyna positionsstolar, fällbara i 5 olika lägen. Stolens sits är tillverkad av textilene och stolsbenen är i aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Pincy har borsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Aleyna positionsstolar, fällbara i 5 olika lägen. Stolens sits är tillverkad av textilene och stolsbenen är i aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 67 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 109,5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Sittdjup: 44 cm
- Sittbredd: 46 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 67 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 109,5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Sittdjup: 44 cm
- Sittbredd: 46 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21712 |
| Färg | Vit |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Rygghöjd | 70 cm |
| Diameter | 140 cm |
| Material | Aluminium/Aintwood/Polywood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 44 cm |
| Serie | Pincy |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
