
Matgrupp Utomhus Venture Home Rosario Ø140 cm med 4 st Peking Trädgårdsstolar
Nyhet
14 390 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en varm och inbjudande matplats utomhus med denna stilfulla kombination av Peking matstolar och det naturligt eleganta Rosario matbordet. Peking matstol har ett ribbat uttryck och en smickrande beige kulör som ger både modern karaktär och tidlös charm. Stolen är tillverkad i lätt aluminium, försedd med integrerade armstöd och är dessutom stapelbar – perfekt för både komfort och praktisk förvaring på uteplatsen. Rosario matbord är ett vackert runt bord tillverkat i slitstarkt akaciaträ. Den bruna tonen och den dekorativa bräddesignen skapar en naturlig, jordnära känsla som smälter in i alla utomhusmiljöer. Ett stabilt och inbjudande bord som gör det enkelt att samlas för måltider och sociala stunder.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en varm och inbjudande matplats utomhus med denna stilfulla kombination av Peking matstolar och det naturligt eleganta Rosario matbordet. Peking matstol har ett ribbat uttryck och en smickrande beige kulör som ger både modern karaktär och tidlös charm. Stolen är tillverkad i lätt aluminium, försedd med integrerade armstöd och är dessutom stapelbar – perfekt för både komfort och praktisk förvaring på uteplatsen. Rosario matbord är ett vackert runt bord tillverkat i slitstarkt akaciaträ. Den bruna tonen och den dekorativa bräddesignen skapar en naturlig, jordnära känsla som smälter in i alla utomhusmiljöer. Ett stabilt och inbjudande bord som gör det enkelt att samlas för måltider och sociala stunder.
Mått
Bord:
- Diamater: 140 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 60 cm
- Djup: 64 cm
- Höjd: 85 cm
- Sittbredd: 42 cm
- Sittdjup: 47 cm
- Sitthöjd: 46 cm
Bord:
- Diamater: 140 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 60 cm
- Djup: 64 cm
- Höjd: 85 cm
- Sittbredd: 42 cm
- Sittdjup: 47 cm
- Sitthöjd: 46 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR25001 |
| Färg | Brun/Beige |
| Diameter | 140 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Aluminum |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Peking, Rosario |
| Form bord | Runt |
| Produkttyp | Matgrupp Utomhus |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |


