
Matgrupp Utomhus Venture Home Togo 100x200 cm med 6 st Break Trädgårdsstolar
Nyhet
13 950 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Njut av sommarens måltider i en stilren och funktionell matgrupp där Break positionsstolar möter det tidlösa Togo matbordet. Break positionsstol är en smidig och bekväm fällbar stol i tidlös svart färg. Med 5 justerbara lägen och armstöd erbjuder den hög komfort, oavsett om du sitter upprätt för middag eller lutar dig tillbaka för avkoppling. Den är lätt att hantera och passar perfekt på alla typer av uteplatser.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Njut av sommarens måltider i en stilren och funktionell matgrupp där Break positionsstolar möter det tidlösa Togo matbordet. Break positionsstol är en smidig och bekväm fällbar stol i tidlös svart färg. Med 5 justerbara lägen och armstöd erbjuder den hög komfort, oavsett om du sitter upprätt för middag eller lutar dig tillbaka för avkoppling. Den är lätt att hantera och passar perfekt på alla typer av uteplatser.
Togo matbord är en klassisk och hållbar kombination av teakskiva och aluminiumunderrede. Den naturliga teakytan ger bordet en varm och stilfull känsla, medan den robusta konstruktionen gör det väl anpassat för utomhusbruk. Ett bord som smälter in i både moderna och traditionella miljöer.
Mått
Bord:
- Bredd: 100 cm
- Längd: 200 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 108 cm
- Sittbredd: 46 cm
- Sittdjup: 46 cm
- Sitthöjd: 43 cm
Mått
Bord:
- Bredd: 100 cm
- Längd: 200 cm
- Höjd: 75 cm
Stol:
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 108 cm
- Sittbredd: 46 cm
- Sittdjup: 46 cm
- Sitthöjd: 43 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR25013 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Aluminum |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Serie | Break, Togo |
| Form bord | Rektangulärt |
| Produkttyp | Matgrupp Utomhus |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 100 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |


