
Matgrupp Utomhus Venture Home Togo 150x100 cm med 4 Lindos TrädgårdsstolarSvart, Natur, Vit
FRI FRAKT
15 885 kr
11 235 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Natur

Togo 150x100 cm med 4 Lindos Trädgårdsstolar
Svart, Natur, Vit
11 235 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva och träfärgad teak och ett underrede i aluminium. Den raka nordiska designen är lika klassisk som tidlös. I modern kombination med lattefärgade matstolar från serien Lindos.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva och träfärgad teak och ett underrede i aluminium. Den raka nordiska designen är lika klassisk som tidlös. I modern kombination med lattefärgade matstolar från serien Lindos.
Mått Togo
Total höjd: 75 cm
Total längd: 150 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 57 cm
Totalt djup: 59 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Total höjd: 75 cm
Total längd: 150 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 57 cm
Totalt djup: 59 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22746 |
| Färg | Vit/Natur |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Material | Stål |
| Sittbredd | 44,4 mm |
| Serie | Togo |
| Toppskiva | Aluminium, teak |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |





