Matgrupp Utomhus Venture Home Virya 160x90 cm med 6 Albany Trädgårdsstolar
18 359 kr
12 985 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Virya från Venture Home. Med det klassiska och moderna matbordet Virya kan hela familjen samlas ute för middag och umgänge. Här tillsammans med våra bekväma matstolar Albany. Låt tiden vid matbordet bli till en av dagens höjdpunkter!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya från Venture Home. Med det klassiska och moderna matbordet Virya kan hela familjen samlas ute för middag och umgänge. Här tillsammans med våra bekväma matstolar Albany. Låt tiden vid matbordet bli till en av dagens höjdpunkter!
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 59 cm
- Djup: 73 cm
- Höjd: 70,8 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 59 cm
- Djup: 73 cm
- Höjd: 70,8 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21541 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Aluminium/Aintwood/Polyester/PVC/Glas |
| Serie | Virya & Albany |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |



