Matgrupp Utomhus Venture Home Virya 160x90 cm med 6 Padova ReclinerUtefåtöljer
24 175 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Virya från Venture Home. Modernt och ombonat! Matbord Virya tillsammans med Padova matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till en varm sommarkväll. Stolarna är robusta och väl tilltagna - här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya från Venture Home. Modernt och ombonat! Matbord Virya tillsammans med Padova matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till en varm sommarkväll. Stolarna är robusta och väl tilltagna - här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Höjd: 102 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 62 cm
- Djup: 67 cm
- Höjd: 102 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21547 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Aluminium/Polyester/Rotting/Glas |
| Serie | Virya & Padova |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |







