





Matgrupp Utomhus Venture HomeVirya 160x90 med 6 Albany PositionsTrädgårdsstolarVit;Grå
FRI FRAKT
10 689 kr12 725 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Virya 160x90 med 6 Albany PositionsTrädgårdsstolar
Vit;Grå10 689 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matgrupp Virya/Albany från Venture Home. En matgrupp i modern och stilren design. Att köpa en färdigkomponerad matgrupp är både trendsäkert och praktiskt. Här kombineras matbordet Virya med de sittvänliga matstolarna Albany. Låt uteplatsen präglas av din nya iögonfallande matgrupp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21536 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Glas/Aintwood/Textil |
| Serie | Virya |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Bredd | 900 mm |

