
Matgrupp Utomhus Venture Home Volta Ø150 cm med 6 st Anna Trädgårdsstolar
Nyhet
10 890 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ge uteplatsen ett stilrent och hållbart lyft med denna eleganta matgrupp som kombinerar Anna matstolar och det runda Volta matbordet. Anna matstol är en modern designikon i svart konstrotting som både är slitstark och lätt att matcha. Den är stapelbar för smidig förvaring och passar perfekt för dig som vill möblera snyggt, praktiskt och långsiktigt på altan eller uteplats. Volta matbord är ett robust runt bord med stilren glasskiva och underrede i svart konstrotting. Den runda formen skapar en inbjudande och social miljö där alla hamnar i fokus – perfekt för härliga sommarkvällar och långa middagar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ge uteplatsen ett stilrent och hållbart lyft med denna eleganta matgrupp som kombinerar Anna matstolar och det runda Volta matbordet. Anna matstol är en modern designikon i svart konstrotting som både är slitstark och lätt att matcha. Den är stapelbar för smidig förvaring och passar perfekt för dig som vill möblera snyggt, praktiskt och långsiktigt på altan eller uteplats. Volta matbord är ett robust runt bord med stilren glasskiva och underrede i svart konstrotting. Den runda formen skapar en inbjudande och social miljö där alla hamnar i fokus – perfekt för härliga sommarkvällar och långa middagar.
Mått
Bord:
- Diamater: 150 cm
- Höjd: 74 cm
Stol:
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 95 cm
- Sittbredd: 44 cm
- Sittdjup: 46 cm
- Sitthöjd: 43 cm
Bord:
- Diamater: 150 cm
- Höjd: 74 cm
Stol:
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 95 cm
- Sittbredd: 44 cm
- Sittdjup: 46 cm
- Sitthöjd: 43 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR25002 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 150 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Material | Rotting |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Anna, Volta |
| Form bord | Runt |
| Produkttyp | Matgrupp Utomhus |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |


