









Matgrupp Utomhus Venture HomeVyn Vit med 4 Anve Trädgårdsstolar
FRI FRAKT
8 215 kr11 609 kr
Spara 29 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Vyn Vit med 4 Anve Trädgårdsstolar
8 215 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matgrupp Vyn med ett matbord i vit aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Anve matstolar med en ram i vit aluminium och en sits i vit textilene. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Bredd: 58 cm
- Djup: 63 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Bredd: 58 cm
- Djup: 63 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21501 |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Vyn |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
