
Matgrupp Utomhus Venture Home Bront 150 med 4 Milwa Trädgårdsstolar
FRI FRAKT
fr.11 679 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bront 150 med 4 Milwa Trädgårdsstolar
11 679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Bront med fyra stycken Milwa stolar.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 650 mm
- Höjd: 920 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1550 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 136 cm
- Höjd till undersida bord: 68,5 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 650 mm
- Höjd: 920 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1550 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 136 cm
- Höjd till undersida bord: 68,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 480 mm |
| Sittbredd | 500 mm |
| Serie | Break |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Grå/Grå, Svart/Grå, Vit/Grå |

