Matgrupp Venture Home Denver med 4 Lina StolarSvart
8 259 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med det klassiska och moderna matbordet Denver kan hela familjen samlas för middag och umgänge. Här tillsammans med våra bekväma matstolar Lina. Låt denna matgrupp bli till hemmets hjärta och centrala mittpunkt för umgänge med familj och vänner!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med det klassiska och moderna matbordet Denver kan hela familjen samlas för middag och umgänge. Här tillsammans med våra bekväma matstolar Lina. Låt denna matgrupp bli till hemmets hjärta och centrala mittpunkt för umgänge med familj och vänner!
Bord
120x70x74 cm
Stol
54,5x47x78 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 42,5 cm
- Sittbredd: 39 cm
Enklare montering krävs.
120x70x74 cm
Stol
54,5x47x78 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 42,5 cm
- Sittbredd: 39 cm
Enklare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21664 |
| Färg | Svart |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Rygghöjd | 35,5 cm |
| Material | Aluminium/Aintwood/Stål |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 39 cm |
| Serie | Denver |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |




