
Matgrupp Utomhus Venture Home WembleyNatur
FRI FRAKT
23 335 kr
12 299 krSpara 47 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur

Wembley
Natur
12 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Wembley från Venture Home är ett komplett modulsoff-set i konstrotting med bord och dynor.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Fåtölj
- Bredd: 62 cm
-Höjd: 95 cm
- Djup: 67 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Fåtölj
- Bredd: 62 cm
-Höjd: 95 cm
- Djup: 67 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 5290-067 |
| Material | Konstrotting |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Typ | Matgrupp |
| Förlängningsbart | Nej |
| Färg | Natur |
| Ställbar | Nej |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Vikt | 15 kg |
| Montering | Ja |
| Serie | Wembley |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107083165 |























