
Matgrupp Venture Home Aleyna 152 Vit med 4 Aspen Matstolar
FRI FRAKT
15 345 kr
12 889 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Aleyna 152 Vit med 4 Aspen Matstolar
12 889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Aleyna har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 4 st Aspen matstolar i vit aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Aleyna har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 4 st Aspen matstolar i vit aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Bredd: 58 cm
- Djup: 63 cm
- Sitthöjd: 42 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 42 cm
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Bredd: 58 cm
- Djup: 63 cm
- Sitthöjd: 42 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 42 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21671 |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Material | Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Aleyna |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



