Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 6 Pincy Stolar
fr.18 139 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 6 Pincy Stolar är en stilren matgrupp för uteplats eller trädgård med ett rektangulärt bord och sex stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm och det är tillverkat av aluminium och Aintwood. De medföljande, stapelbara stolarna är tillverkade av aluminium, Textilene och Aintwood. Gruppen kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 6 Pincy Stolar är en stilren matgrupp för uteplats eller trädgård med ett rektangulärt bord och sex stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm och det är tillverkat av aluminium och Aintwood. De medföljande, stapelbara stolarna är tillverkade av aluminium, Textilene och Aintwood. Gruppen kräver lättare montering.
Denna grupp finns att köpa i olika utföranden.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 850 mm
- Höjd: 1000 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 146 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 850 mm
- Höjd: 1000 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 146 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 45,5 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 420 mm |
| Sitthöjd | 435 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Svart/Grå, Vit/Grå |
| Material | Aintwood/Aluminium/Textilene, Textilene/Aluminium/Aintwood |
