Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 6 Stolar
fr.21 105 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 6 Stolar är en elegant matgrupp för trädgård eller uteplats med rektangulärt bord tillsammans med sex stycken positionsstolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Aleyna 160/240 med 6 Stolar är en elegant matgrupp för trädgård eller uteplats med rektangulärt bord tillsammans med sex stycken positionsstolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Denna grupp finns att köpa i olika utföranden.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 590 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1080 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 146 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 590 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1080 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 146 cm
- Höjd till undersida bord: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 63,5 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 480 mm |
| Sitthöjd | 445 mm |
| Sittbredd | 460 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Grå/Grå, Svart/Grå |
| Material | Aintwood/Aluminium/Textilene, Textilene/Aluminium/Aintwood |
