Matgrupp Venture Home Aleyna 224/324 med 6 Copacabana KarmstolarVit/Grå
21 289 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Grå
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Aleyna med sex stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 2240 till 3240 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Aleyna med sex stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 2240 till 3240 mm.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 605 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2240-3240 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 192,5 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 605 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2240-3240 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 192,5 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR265 |
| Färg | Vit/Grå |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 465 mm |
| Sittbredd | 405 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |



