
Matgrupp Venture Home Aleyna med 4 Virya Matstolar
FRI FRAKT
20 915 kr
16 990 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Aleyna med 4 Virya Matstolar
16 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Aleyna har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 4 st Virya matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i vit aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Aleyna har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 4 st Virya matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i vit aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Djup: 62,5 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 73 cm
- Sitthöjd: 41 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Sittbredd: 43 cm
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Djup: 62,5 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 73 cm
- Sitthöjd: 41 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Sittbredd: 43 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21669 |
| Rygghöjd | 34 cm |
| Material | Aluminium/Aintwood/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Serie | Aleyna |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |




