





Matgrupp Venture HomeAleyna med 6 Virya Matstolar
FRI FRAKT
22 490 kr26 765 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Aleyna med 6 Virya Matstolar
22 490 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Aleyna har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Virya matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i vit aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Aleyna har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Virya matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i vit aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Djup: 62,5 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 73 cm
- Sitthöjd: 41 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Sittbredd: 43 cm
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Djup: 62,5 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 73 cm
- Sitthöjd: 41 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Sittbredd: 43 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21670 |
| Material | Aluminium/Aintwood/Polyester |
| Serie | Aleyna |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 34 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
