
Matgrupp Venture Home Ande med 4 Laby MatstolarVit
FRI FRAKT
9 175 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Laby matstolar med stolsben i aluminium och sits i textilene.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Laby matstolar med stolsben i aluminium och sits i textilene.
Bord
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 109,5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 59 cm
- Djup: 67 cm
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 109,5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 59 cm
- Djup: 67 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21298 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 120 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Rygghöjd | 70 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Polywood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Serie | Ande |
| Form bord | Rund |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |





