
Matgrupp Venture Home Berfin med 6 Thea MatstolarAkacia/Vit
16 589 kr
13 950 krSpara 16 %Kampanjtom 30/5
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Venture Home Berfin med Thea stolar är en elegant matgrupp med ett vackert bord och sex stycken stolar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Berfin med Thea stolar är en elegant matgrupp med ett vackert bord och sex stycken stolar.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 600 mm
- Höjd: 870 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2050 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 600 mm
- Höjd: 870 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2050 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18805 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 52 cm |
| Färg | Akacia/Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 410 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 420 mm |
| Serie | Berfin |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Akacia |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |




