








Matgrupp Venture HomeBorneo Bord med 6 Tablas Stolar
FRI FRAKT
13 329 kr15 869 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Borneo Bord med 6 Tablas Stolar
13 329 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Möblera uterummet genomtänkt med en läckert matchande, svart matgrupp! Det rektangulära matbordet Borneo har följsamma former med en ribbad bordsskiva som böljar ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i det slitstarka materialet aluminium. Här tillsammans med moderna matstolar från serien Tablas. Stolen har en industriell stil och är tillverkad i slitstarkt aluminium i en sotig svart kulör. Matgruppen är lämplig för utomhusbruk! Bordets mått: 200x100x75cm.
Varumärke
Beskrivning
Möblera uterummet genomtänkt med en läckert matchande, svart matgrupp! Det rektangulära matbordet Borneo har följsamma former med en ribbad bordsskiva som böljar ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i det slitstarka materialet aluminium. Här tillsammans med moderna matstolar från serien Tablas. Stolen har en industriell stil och är tillverkad i slitstarkt aluminium i en sotig svart kulör. Matgruppen är lämplig för utomhusbruk! Bordets mått: 200x100x75cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 48 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 88 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 48 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23328 |
| Färg | Svart/Mörkgrå |
| Material | Aluminium |
| Serie | Borneo/Tablas |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
